rak-witamina-c

Uwaga, to jest wstępny szkic, udostępniam go tylko dlatego, że być może już teraz potrzebujesz zawartych w nich informacji!!
Dla pełnego zrozumienia przeczytaj najpierw artykuł: Zdrowie (wstęp) i o Raku.

Kolejnym sposobem, jest witamina C (używaj lewoskrętną - kwas L-askorbinowy).
Można kupić, tanio i w dużych ilościach (30pln 1kg).

Najlepsza jest ta naturalna - wiele substancji najlepiej działa w obecności Bioflawonoidów.

Choć oczywiście kwas L-askorbinowy, również dobrze się spełnia?
Co do kupnych, to można spotkać wersję spożywczą i CZDA.
CZDA oznacza czysta do analizy - czyli masz więcej witaminy C w witaminie C.

Dziewczyna z portalu akademiawitalności.pl poleca CZDA, osobiście, nie wiem, która może być lepsza
- nie znam procedury produkcji.

Przykładowo w przypadku alkocholu etylkowego, wersja CZDA (czysta do analizy) - dla większej czystości chemicznej, usuwa się nadmiar wody (bo po destylacji trochę zostaje).. w sposób chemiczny - poczujesz ochydny smak chemii - czy wyższa czystość chemichna jest lepsza - to zależy.

W przypadku witaminy C - nic takiego nie czuć, czy wersja CZDA jest lepsza, czy gorsza - nie wiem.
Tak samo spożywcza wersja nie musi być lepsza.

Oczywiście wchłanialność wzrasta wraz z obecnością bioflawonoidów i witaminy E (doczytasz).
Tutaj również przyda się komentarz:

jeśli lekarz komuś mówi, że poda np. 20g witaminy C i w ten sposób będzie leczył nowotwór, to jest to oszustwo, ale... tak właśnie się w Polsce dzieje. Jest to zwykłe draństwo, którego dopuszczają się "lekarze" biznesmeni. Czasami podając np. 20 g za 500 zł za jeden wlew !!! (Warszawa). Wiem to z wielu rozmów telefonicznych czy emaili.
Rzeczywiście, przy poważnym podejściu do człowieka chorego na nowotwór, podawanie dużej ilości wit C stanowi "centrum" działania terapeutycznego, ale nie jest jedyna rzecz, którą należy zastosować.
Żeby zwiększyć PRAWDOPODOBIEŃSTWO (bo gwarancji nikt nie da) wyleczenia choroby nowotworowej (i nie tylko) należy zastosować też wiele różnych technik, suplementów, żywienie, oczyszczanie organizmu z różnego rodzaju toksyn z psychoterapią włącznie itd… itd..! 
....
Przykład : jeśli PRZYCZYNĄ nowotworu są metale ciężkie, to czy lekarz podający Pani wit C, powiedział Pani o tym? Czy zastosował środki, które metale ciężkie usuwają? Czy zwrócił Pani uwagę na odpowiednią dietę? A co jeśli przyczyną nieodpowiedniego funkcjonowania Pani systemu immunologicznego jest brak minerałów? Czy zaproponował ich uzupełnienie? Jeśli tak, to jakimi minerałami? w jakiej formie itd...
Nowotwór rozwija się ZAWSZE w tkance NIEDOTLENIONEJ. Czy zaproponowano Pani odpowiednie preparaty czy np. naukę innego rodzaju oddychania itd .. które sprzyjają natlenieniu tkanek?
Żeby witamina C (czy każdy inny środek działający wewnątrzkomórkowo np. wit B17) miała możliwość zadziałania konieczne jest to, żeby miała ona możliwość wejścia do komórki nowotworowej inaczej, bez względu na podaną jej ilość, NIE ZADZIAŁA! Trzeba wtedy podać specjalne enzymy, które to ułatwią. Czy takie enzymy Pani podano? Itd ... itd ...
...

Źródło: https://www.facebook.com/ukryteterapie/posts/1560332967539489, 
Jerzy Zięba

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach poszerzających perspektywę. A mając szerszą perspektywę, możesz podjmować lepsze decyzje! (a to Twój czas, pieniądze, zdrowie, ..)

Hej, używam reCAPTCHA v3, by ograniczyć BOTy. PS: pamiętasz politykę prywatności?

Dobre? - polub i poleć innym
Polub StartHerePL: Zdrowie
Polub StartHerePL: Biznes
Polub StartHerePL: InfoTechnologia

Newsletter?

Hej, używam reCAPTCHA v3, by ograniczyć BOTy. PS: pamiętasz politykę prywatności?
Najpierw jakoś potem jakość. Prawie wszystkie artykuły cały czas aktualizuję :) Możesz spotkać: literówki, niedokończone zdania itp. Wszelkie uwagi są mile widziane! michal @ starthere.pl